کف پوش های مناسب

پوشش های کف چیزی است که شما به عنوان یک ماده تمام شده در طبقه زیرین قرار می دهید. چند نمونه از چیزهایی که به عنوان پوشش کف استفاده می کنید عبارتند از: فرش، کف چوبی، کفپوش چوبی لمینت، مربع فرش، لمینت و کفپوش چرمی. این فقط یک لیست کوچک از چیزهایی است که می توان از آنها به عنوان پوشش کف استفاده کرد. نوع پوشش کفی که برای استفاده در خانه خود انتخاب می کنید می تواند کل حس اتاق را تغییر دهد. ساخت و ساز جدید یا بازسازی مراحل آماده سازی برای قرار دادن پوشش کف در شما یکسان است. شما می خواهید مطمئن شوید که کف خالی و عاری از هرگونه زباله است و سطح آن صاف است. برای اینکه بفهمید چقدر کفپوش باید بخرید باید متراژ مربع را مشخص کنید. برای فهمیدن این موضوع باید یک طرف اتاق را اندازه بگیرید و سپس طرف دیگر دو طرف را بگیرید و آنها را ضرب کنید، این به شما متر مربع می دهد. اگر اتاق عجیب و غریب است، قسمت عجیب و غریب را ببرید و آن را جداگانه مشخص کنید. هنگام نصب کفپوش، موارد دیگری را که نیاز دارید، مانند دوغاب، نوارهای چسبنده و ربع گرد در نظر بگیرید.

8 Types of Flooring | Nasdaq

کفپوش بتنی همان چیزی است که بیشتر مردم در خانه یا محل کار خود دارند اما سرامیک یک متری دیوار و کفپوش بسیار مناسب تر و زیبا تر از فرش است. فرش یک کفپوش همه کاره است، قیمت بالایی دارد و تقریباً در همه جا قابل استفاده است. فرش معمولاً به اتاق احساس گرمی می بخشد. نصب کفپوش رولی معمولاً با تمیز کردن کامل زیر زمین انجام می شود. سپس باید نوارهای تکلیف را در امتداد محیط اتاق حدود یک ½ از دیوار نصب کنید. آنها را روی دهانه ها یا درها نصب نکنید. نوارها دارای چسب های کوچکی هستند که ممکن است به پاهای شما آسیب برساند. پس از نصب نوارها، روکش فرش را دراز می‌کنید. هنگام نصب منگنه بالشتک هر درز، مطمئن شوید که آن را محکم کنید تا درزها محکم شوند.

Home Flooring Material | Grand Rapids Flooring Contractors

کاشی روی گچ

 

اپوکسی، پلی استر یا لاتکس. آنها معمولاً روی زمین اسپری یا رنگ می شوند و معمولاً روی پایه بتنی اعمال می شوند. این نوع کفپوش ظاهری یکپارچه می دهد. معمولاً در مناطقی که همیشه مرطوب هستند مانند زیرزمین، گاراژ یا آشپزخانه های تجاری استفاده می شود. بسیاری از این طبقات دارای تراشه یا گرانول برای افزایش کشش هستند.

پوشش های کف عالی هستند. تعداد کارهای مختلفی که می توانید با پوشش کف و صدها نوع کفپوش انجام دهید، امکانات بی پایان است. برخی از انواع کفپوش ها عبارتند از: کفپوش، کاشی موکت، کاشی و سرامیک کف، کاشی چینی، کاشی شیشه ای، چوب سخت مهندسی شده، چوب لمینت، چوب سخت، کف لمینت و کاشی فلزی. همانطور که گفتم امکانات بی پایان هستند. پوشش کف می تواند شما را خانه کند یا خراب کند. فقط به یاد داشته باشید که گوشه ها را کوتاه نکنید و آن را به درستی نصب کنید تا از سرمایه خود نهایت استفاده را ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.